MÖBLER / Bord / Bord 4936768
nr 493 6768
Bord
Jugend mahogny [skada; spricka; repa; nagg eller slitage] 94x65, höjd: 74
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 oktober 2007
kl 17:45:00
25/10 18:08:40
100 kr
27/10 13:32:58